Актуальність. Розвиток людства набирає дедалі динамічнішого характеру, зміна ідей, знань, технологій відбувається швидше, ніж зміна людського покоління. Сучасний діловий і професійний світ гостро потребують професійно мобільних людей, які готові приймати зважені самостійні рішення й нести відповідальність за їхнє втілення в життя, здатні успішно й ефективно знаходити й реалізовувати себе в соціально-економічних умовах, що швидко змінюються, у зв’язку з пошуком, плануванням, вибором і влаштуванням власної професійної кар’єри.
Сучасний навчальний заклад виступає не тільки інститутом базової освіти, але і середовищем виховання людини з інноваційним типом мислення й формуванням в неї комплексу якостей успішної особистості (насамперед спрямованості, самоусвідомлення, відповідальності, асертивності), які сприятимуть соціально-професійній адаптації чи зміні професії на суміжну, а в подальшому забезпечать повну самореалізацію особистісних потенційних можливостей. Провідну роль тут відіграє соціальний педагог, який повинен бути організатором і координатором у розв’язанні проблеми соціально-професійного самовизначення старшокласників.
Мета. Сформувати у соціальних педагогів систему знань та навичок щодо організації та проведенні профорієнтаційної роботи в освітянському середовищі.
- Викладач: Людмила Галайко
- Викладач: Тетяна Глуханюк
- Викладач: Лілія Крикун
- Викладач: Людмила Підлипна
- Викладач: Оксана Хомин