Путівник слухача курсів дистанційної форми навчання

  1. Перед реєстрацією перевірте наявність свого прізвища у списку групи, в якій Ви маєте навчатися.
  2. Якщо Ви точно виконали всі позиції наведеної вище інструкції "Порядок реєстрації..." і пройшли процедуру  попередньо обравши свій курс, вводите отримане кодове слово і автоматично зараховуєтесь на курс.
  3. Якщо Ви зареєструвались із головної сторінки сайту дистанційного навчання, то для зарахування перейдіть у категорію "Курсові групи (2020 рік)" і виберіть свою групу.
  4. Дистанційний курс (дальше ДК) курсової групи містить організаційний модуль та 3(4) змістові модулі, які відповідають навчальному плану групи. Викладачами на цьому курсі є керівник та науковий консультант групи (Окремі категорії педагогічних працівників, які не працювали очно у режимі трьохденних курсів, можуть мати курси з інакшою кількістю модулів або тем).
  5. Із ДК групи організовано перехід та зарахування на змістові модулі, кодові слова вказані в описі заголовка відповідного модуля. Передача кодових слів стороннім людям, які не навчаються у Вашій групі категорично заборонена
  6. Навчання на всіх передбачених навчальним планом змістових ДК є обов'язковим! Доступ до залікового завдання в організаційному модулі ДК групи відкривається тільки після зарахування на усі змістові модулі.
  7. На кожному змістовому ДК працюють викладачі, які готували зміст курсу і відповідають за всю навчальну діяльність на курсі, в тому числі консультування та перевірку виконання активних видів діяльності. З'ясувати, хто є викладачем на курсі, ви можете переглянувши список учасників (меню курсу зліва на сторінці) з фільтром "Роль: Викладач". За необхідності Ви можете встановити контакт із викладачем за допомогою електронної пошти або внутрішнього меседжера (кнопка "Надіслати повідомлення" у профілі будь якого учасника групи").
  8. Консультації в усіх ДК реалізуються через вид діяльності "Форум"  . В усіх ДК курсових груп та у багатьох змістових модулях є вид діяльності "Завдання"   , який вимагає від Вас активної участі та виконання певних дій. Уважно читаємо умову завдання. Завдання перевіряються та оцінюються викладачем того курсу, в якому розміщене завдання.


Last modified: Friday, 1 May 2020, 1:03 PM